Totem Tabela

Totem tabela modelleri
Genellikle yol kenarlarında gördüğümüz yada fabrikalar için tasarlanmış yüksek bir boru üzerine büyük boyutlarda imal edilip montaj yapılmış tabela ve reklam modelidir.Totem tabelalar çift taraflı yada 3 taraflı olarak imalat edilebilirler . Işıklı olarak imalatı yapılabildiği gibi ışıksız olarakta yapılabilmektedir.Totem tabelaların çok sağlam yapılması gerekmektedir.Çok yükseklerde olduğu için rüzgar ve çevre şartlarından daha çok etkilenmektedir. Totem tabela reklamlarında dijital baskı kullanılabildiği gibi kompozit panel üzeri kutu harf tabela şeklindede imal edilmektedir.Totem tabela montajında zemine iyi oturması için angalejler kullanılır . Kazılarak toprağa yerleştirilen angalej üzerine beton dökülür ve kuruması beklenir. Daha sonra totem tabelanın taşıyıcı direği montajı yapılır.Totem tabela reklam bölümü bir vinç yardımıyla direğin en tepesine yerleştirilir.
Totem tabela yapılışı ve montajı çok zahmetli ve zor olduğu için totem tabela imalatı konusunda uzmanlaşmış firmalardan yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.Totem tabela modelleri için sitemize bakabilirsiniz.BirÇok klasik ve modern tarzda totem tabela bulunmaktadır.
Firmamızda totem tabela imalatı konusunda uzmanlaşmış personelimiz ve bilgi birikimimiz vardır . Birçok komu kuruluşu , özel sektör ve belediye totem tabela projelerini gerçekleştirmekteyiz.Türkiye genelinde totem tabela imalatı yapan firmamız en uygun fiyatlarda totem tabela imalatı yapmaktadır.